جزییات خبر

با هدف تشویق از بهره وران آسیا- اقیانوسیه،

برنامه جایزه ملی بهره وری آسیایی برگزار می شود

شورای حکام سازمان بهره وری آسیایی APO با هدف تشویق و ترغیب فعالان و ارتقای بهره وری در سطح ملی «جایزه ملی سازمان بهره‌وری آسیایی»را برگذار می کند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات به نمایندگی از سازمان ملی بهره‌وری ایران از فعالان اقتصادی و اندیشمندان بهره‌وری بخش ICT دعوت می کند تا در «برنامه جایزه ملی سازمان بهره‌وری آسیایی (APO)»که در سال 2020 میلادی برگزار می‌شود، شرکت کنند.

شرکت کنندگان می توانند در چهار حوزه:

تفکر، تحقیق یا توسعه بدیع و نوآور در تولید و طراحی مفاهیم و فنآوری‌های جدید برای افزایش بهره‌وری، به کارگیری تکنیک‌هایی در حوزه‌های ویژه‌ فعالیت، که منجر به بهره‌وری بالاتر می‌شود، نهادسازی برای افزایش بهره‌وری، تبلیغ مفاهیم و تکنیک‌های ارتقای بهره‌وری از طریق نشریات، فعالیت‌های آموزشی و یا سایر روش‌ها در این مسابقه شرکت کنند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم‌های«ثبت نام برنامه جایزه ملی سازمان بهره‌وری آسیایی (APO)» حداکثر تا پایان روز اداری 15آذرماه به سامانه سازمان ملی بهره‌وری ایران به آدرس: 

http://www.nipo.gov.ir/Portal/View/Page.aspx?PageId=41a047fc-75ad-45a1-81d1-d18be939325e        مراجعه کنند.

 

بر اساس این گزارش، شورای حکام APO در سال 1978 میلادی، برای ترویج مفهوم بهره‌وری در کشورهای عضو و ترغیب فعالان اقتصادی برای به کاربردی کردن ایده‌های مولد، برنامه جایزه ملی و منطقه‌ای APO را طراحی کرد. این برنامه هر پنج سال یکبار برای منطقه آسیا- اقیانوسیه و کشورهای عضو APO طبق چارچوبی مشخص برگزار و جوایزی از سوی آن سازمان به برندگان اعطا می‌شود.

 

(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۶:۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید