جزییات خبر

آذری جهرمی در بازدید از مجموعه پیشگامان کویر یزد:

فعالیت‌های نوآورانه دارای اینرسی است/ استارت‌آپ‌ها برای اجرایی کردن ایده‌های خلاقانه مقاومت کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر به استان یزد و حضور در پیشگامان یزد به منظور بازدید از ظرفیت‌های موجود این مجموعه، خواستار پافشاری و مقاوت استارت‌آپ‌ها برای اجرایی کردن ایده‌های خلاقانه و نوآورانه شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی در سفر به استان یزد با حضور در بندر خشک پیشگامان کویر یزد و در نشستی با مدیران این شرکت و استارت‌آپ‌های زیرمجموعه آن، با اشاره به اینکه فعالیت استارت‌آپی و نوآورانه به دلیل بر هم زدن وضع موجود دارای اینرسی است، خطاب به مسئولان استارتاپ‌های حاضر گفت: باید برای اجرایی کردن ایده‌های خود پافشاری و مقاومت کنید و با تلاش و پیگیری به دنبال ایجاد تغییرات باشید.

وی به فعالیت یکی از استارت‌آپ‌های مطرح‌شده در جلسه که در حوزه توزیع میوه فعالیت می‌کند اشاره کرد و افزود: این کار باعث ایجاد رفاه برای مردم و افزایش درآمد برای کشاورز شده و دست دلال نیز از این حوزه کوتاه می‌شود.

آذری جهرمی تصریح کرد: طبیعی است که دلالانی که ۵۰ سال در این حوزه تجربه‌دارند در مقابل این حرکت‌ها سنگ‌اندازی کنند.

وی افزود: وزارت ارتباطات به‌عنوان تسهیل‌کننده امور وظیفه حمایت از این فعالیت‌ها را دارد که به‌طورجدی پیگیری می‌کند.

وزیر ارتباطات پیشگامان کویر یزد را مجموعه‌ای خلاق و پرتلاش عنوان کرد و گفت: این شرکت می‌تواند از ظرفیت فیبر نوری خود برای ترانزیت در بازار منطقه استفاده کند.

 بر اساس همین گزارش، در این جلسه از نشان پستی پیشگامان با عنوان پارسی پست توسط وزیر ارتباطات رونمایی شد.

در ادامه این نشست نیز مدیران پیشگامان یزد و استارت‌آپ‌های زیرمجموعه این شرکت که در حوزه لجستیک و کشاورزی فعالیت می‌کنند، ابتدا گزارشی از فعالیت خود ارائه دادند و مشکلات خود را نیز با وزیر ارتباطات مطرح کردند.

 

(یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۷:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید