پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت:

اتصال 11 روستا به اینترنت پرسرعت از محل uso در شهرستان سمیرم

اتصال 11 روستا به اینترنت پرسرعت از محل uso در شهرستان سمیرم
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان از احداث یا ارتقا برای 1897 خانوار روستایی در 11 روستای شهرستان سمیرم از محل بودجه USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، جعفر مطلب زاده  مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این خبر گفت: پس از پیگیری های اصغر سلیمی نماینده شهرستان و محمدرضا عسگریان فرماندار سمیرم در خصوص پوشش آنتن دهی روستاهای دیزجان، خینه، آب ملخ، حیدرآباد علیمردانی، خفر، حاجی آباد شوره چمن و قره قاچ، بودجه ریزی و ابلاغ این روستاها به اپراتور همراه اول انجام شده و در دست اجرا توسط اپراتور است. ارتقا یا احداث سایت در روستاهای حسن آبادسفلی، گرموک، گردنه گنجگان و مورک انجام شده است.

مطلب زاده از تصویب احداث سایت جدید برای منطقه عشایری پشته، داش آلتی، ایلان دره، خرقه بید قطار و معدن خاک نسوز خبر داد و تصریح کرد: پس از برگزاری جلسات متعدد در محل مناطق عشایری و معدن مذکور، مشکل تامین برق و امنیت سایت عشایری مرتفع شد و احداث سایت از محل USO تصویب و به اپراتور ابلاغ شده است.

وی با اشاره به پیگیری مخابرات برای اتمام پروژه تار در شهرستان فریدونشهر افزود: ارتباط رسانی به روستاهای دنگزلو، دشتبال و سرتنگ شهید شهرستان سمیرم را نیز در دستور کار قرار گرفته است.

 

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۲۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید