پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

همکاری 64 فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان اردبیل / جابجایی 7000 مرسوله پستی در استان اردبیل

همکاری 64 فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان اردبیل / جابجایی 7000 مرسوله پستی در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از همکاری و عقد قرارداد 64 فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان و جابجایی بیش از 60 هزار مرسوله خبر داد و گفت: در شش ماه نخست سال، توزیع مرسولات پستی در استان 30 درصد افزایش یافته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، با اشاره به عقد قرارداد و همکاری 64 فروشگاه با پست استان گفت: با همکاری پست و این فروشگاه ها 60 هزار و 514 مرسوله در سطح استان جابجا شده که مرسولات توزیع شده از این فروشگاه ها بیش از سه برابر مرسولات پذیرش شده است.

وی با اشاره به فعالیت 53 واحد پستی شهری و 226 واحد پستی روستایی در استان، افزود: تعداد مرسوله های توزیع و پذیرش شده این فروشگاه ها در شش ماهه نخست سال به ترتیب 47 هزار و دو  مرسوله و 13 هزار و 512 مرسوله است.

رزمی با اشاره به اینکه در شش ماه نخست سال، توزیع مرسولات پستی در استان 30 درصد افزایش یافته است، گفت: مجموع مرسوله های وارده و صادره به استان از یک میلیون مرسوله به یک میلیون 400 مرسوله رسیده است.

وی افزود: از هفت هزار مرسوله پستی که به صورت روزانه در استان جابجا می شود، بالغ بر 4000 مرسوله توسط پست در سطح استان توزیع می شود و 3000 مرسوله در باجه های پستی به مردم تحویل داده می شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با بیان اهمیت رسالت پست در حفظ سلامتی مردم در دوران همه‌گیری ویروس کرونا، گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های پست استان با برنامه ریزی مناسب ساماندهی شد تا در ارائه خدمات به مردم استان وقفه ایجاد نشود. 

رزمی پست را قدیمی ترین راه ارتباطی مردم دانست و ادامه داد: کارکنان پست استان با تلاش همه جانبه، بیش از 278 هزار مرسوله پستی را در دوران شیوع ویروس کرونا جابجا کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش 40 درصدی جابجایی مرسولات پستی در استان هستیم.

 

 

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱
تعداد بازدید : ۱۷۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید