اخبار

اجرای پروتکل های بهداشتی در دفاتر پیشخوان اردبیل ضروری است

اجرای پروتکل های بهداشتی در دفاتر پیشخوان اردبیل ضروری است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از نظارت مستمر بر رعایت پروتکل های بهداشتی در دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و گفت: جهت جلوگیری از بروز دوباره وضعیت قرمز کرونا، رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این مطلب افزود: توجه به نکات بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای پیشگیری از بروز دوباره وضعیت قرمز کرونا در استان ضروری است.

وی با اشاره به فعالیت 170 دفتر پیشخوان در سطح استان، اظهار کرد: اهتمام به تکریم ارباب رجوع یکی از مهم ترین وظایف دفاتر پیشخوان دولت است و با توجه به ارتباط تنگاتنگ مردم با دفاتر پیشخوان می توان با همراهی و همدلی و رعایت الزامات بهداشتی از شیوع دوباره ویروس کرونا جلوگیری کرد.

رزمی ادامه داد: با توجه به نقش نظارتی اداره کل ICT استان، کارشناسان این اداره کل به صورت مستمر بر رعایت پروتکل های بهداشتی دفاتر پیشخوان نظارت کرده و با دفاتر متخلف به صورت قانونی برخورد می کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، در پایان از افزایش بیش از دو برابری پهنای باند مصرفی، افزایش خرید و فروش اینترنتی و افزایش سرانه و تبادل مرسولات پستی در استان اردبیل بر اثر شیوع ویروس کرونا و تمایل مردم به استفاده از اینترنت خبر داد.

 

۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۱۳۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید