پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرعامل پست در دیدار با مدیرعامل را‌ه‌آهن :

به استفاده حداکثری از ظرفیت شبکه ریلی در ارسال مرسولات مصمم هستیم

به استفاده حداکثری از ظرفیت شبکه ریلی در ارسال مرسولات مصمم هستیم
مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: شبکه ریلی ظرفیت زیادی برای جابجایی مرسولات پستی دارد و ما مصمم به استفاده از این ظرفیت هستیم.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل شرکت ملی پست ایران در دیدار با  سعید رسولی مدیرعامل شرکت راه‌آهن، گفت: پست و راه آهن به عنوان دو شرکت خدمت رسان؛ نماد امانت‌داری و اطمینان در بین عموم مردم هستند.

وی با تاکید بر اینکه شبکه پستی اکنون روزانه توان جابجایی یک‌هزار تن مرسوله را دارد، افزود: در حال حاضر تنها 14 تن از این مقدار به کمک ناوگان حمل و نقل ریلی کشور جابجا می شود، در حالی‌که با افزایش این حجم و توسعه سطح همکاری‌ها می‌توانیم شاهد خدمات ارزنده‌تری به مشتریان باشیم.

معاون وزیر ارتباطات، تصریح کرد: تعداد خطوط اصلی ریلی که مرسولات پست را جابجا می‌‌کنند، در حال حاضر در مسیر هفت خط  است که امیدواریم با افزایش این تعداد، سرعت و کیفیت مرسولات پستی را افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار ضمن اشاره به فرهنگ عامه مشترک پست و راه آهن، بر امانت داری این دو شبکه با‌قدمت طولانی، به عنوان ویژگی مشترک تاکید کرد.

سعید رسولی با اشاره به برنامه ششم توسعه کشور در راستای تسهیل خدمات‌رسانی به مردم و توسعه خدمات نیابتی، گفت: این شرکت آماده است با انعقاد تفاهم‌نامه مشترک بین پست و راه‌آهن، ضمن استقرار باجه پستی در ایستگاه‌های راه آهن، زمینه استفاده از ظرفیت‌های دو طرف را فراهم آورد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه شبکه راه‌آهن، برنامه بلند مدتی را برای همکاری با پست می‌تواند داشته باشد، تاکید کرد: شرکت راه‌آهن در راستای توسعه و تقویت همکاری با سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان، مرکز جهادی راه‌اندازی کرده است که این مرکز ضمن شناسایی بسترهای مشترک همکاری با سایر بخش‌ها، زمینه تقویت این مناسبات را ایجاد می‌کند.

رسولی در ادامه به بخشی از دست‌آوردهای جدید شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران نیز اشاره کرد و گفت: خدمات نوینی که طی سالهای اخیر در این شبکه ایجاد شده، فرصت‌های بی‌نظیری را برای تقویت خدمات حوزه حمل و نقل فراهم آورده است.

در پایان این جلسه، تفاهم‌‌نامه اولیه و تعیین محورهای همکاری مورد بررسی قرار گرفت و کارگروهی برای تعیین زمینه‌های همکاری دو جانبه تعیین و مقرر شد نتیجه بررسی‌های این کارگروه ظرف دو هفته آینده به مدیرعامل اعلام شود.۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳
تعداد بازدید : ۲,۲۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید