پرش به محتوای اصلی

اخبار

برای رسیدگی به صورت‌حساب‌های مالی برگزار شد

مجمع عمومی شرکت‌های ارتباطات زیرساخت و خدمات هوایی پست و مخابرات

مجمع عمومی شرکت‌های ارتباطات زیرساخت و خدمات هوایی پست و مخابرات
مجمع عمومی شرکت‌های ارتباطات زیرساخت و خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام ) برای رسیدگی به عملکرد هیات مدیره و بررسی صورت‌های مالی سال 1398 برگزار شد.

 

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات به نقل از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام، مجمع عمومی شرکت‌های ارتباطات زیرساخت و خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام ) برای رسیدگی به عملکرد هیات مدیره و بررسی صورت‌های مالی سال 1398 با حضور اعضای مجامع عمومی برگزار شد.

این مجمع متشکل از نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور، ‌ وزارت امور اقتصادی و دارایی،‌ وزارت راه و شهرسازی،‌ وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بصورت ویدئو کنفرانس به ریاست  سیروس موثقی نائب رییس مجمع و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در روزهای 24 و 25 شهریورماه برگزار شد.

در این مجمع پس از ارائه عملکرد سال گذشته شرکت‌های مذکور،‌ اعضای مجمع عمومی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات پیرامون فعالیت شرکت پرداختند و از اعضای هیات مدیره و پرسنل شرکت‌ها که به‌رغم تحریم‌های ظالمانه و همچنین فشار مضاعف بر نوع فعالیت کارکنان بدلیل شیوع بیماری کرونا، ‌تشکر کردند.

با توجه به اینکه عملکرد شرکت‌ها نشانه حرکت روبه جلو و هم راستا با اهداف از پیش تعیین شده بخش ICT  کشور بوده، نایب رییس جلسه نیز فعالیت‌های انجام شده شرکت‌ها را نشان از عزم و اراده ملی کشور در برون رفت از مشکلات اقتصادی دانست و از مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات، تشکر کرد.

در پایان جلسات صورت‌های مالی سال 1398 شرکت‌های مذکور مورد تصویب اعضای مجامع عمومی قرار گرفت.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱
تعداد بازدید : ۲۳۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید