پرش به محتوای اصلی

اخبار

در آستانه روز جهانی پست؛

نخستین جشنواره پست و رسانه برگزار می‌شود

نخستین جشنواره پست و رسانه برگزار می‌شود
مدیر کل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست از برگزاری نخستین جشنواره پست و رسانه در آستانه روز جهانی پست (۱۷ مهر) خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حسن عمیدی مدیر کل دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره پست و رسانه، گفت: مصمم هستیم در جشنواره پست و رسانه با بررسی آثار تولیدی خبرنگاران شامل خبر، مصاحبه، گزارش و یادداشت چه به صورت مکتوب یا تصویری و انتخاب آثار برتر، از زحمات فعالان رسانه‌‌ای قدردانی کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت ارتباط متقابل دستگاه‌های خدمات رسان و رسانه‌ها، افزود: قدردانی از تلاش‌های خبرنگاران و فعالان رسانه‌‌ای در مطبوعات، خبرگزاری‌ها، شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی و شبکه های اجتماعی که در انتشار اخبار و اطلاعات مربوط به پست تلاش می‌کنند، از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره است.

عمیدی تصریح کرد: پس از بررسی اخبار و گزارش‌های تولیدی که در محورهای نقش پست در رفاه اجتماعی و سلامت عمومی، نقش پست در رونق تجارت الکترونیک و توسعه کسب و کارهای مبتنی بر آن و نقش خدمات پست در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تهیه شده باشد، به سه اثر برتر جوایز ارزنده‌‌ای اعطا می شود.

مدیر کل دفتر ارتباطات و امور بین الملل اعلام کرد: خبرنگاران و فعالان رسانه‌‌ای می‌توانند سه اثر تولید شده خود در موضوعات یاد شده از تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ تا یک مهر ۱۳۹۹ را با ذکر نام رسانه و مشخصات فردی، به منظور شرکت در این جشنواره و داوری آثار منتخب، به پست الکترونیکی روابط عمومی شرکت ملی پست به آدرس pr@post. ir ارسال کنند.

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۵۴۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید