پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست مطرح کرد:

تخفیف وب سرویس استعلام نشانی کدپستی برای کسب و کارهای استارت‌آپی

تخفیف وب سرویس استعلام نشانی کدپستی برای کسب و کارهای استارت‌آپی
​مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست گفت: وب سرویس استعلام نشانی از طریق کدپستی ده‌رقمی، برای کسب و کارهای نوپا با تخفیف 50 درصدی ارایه می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از شرکت ملی پست، کاوه دولتی مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست با اشاره به اینکه تخفیف  وب سرویس استعلام نشانی برای کسب و کارهای نوپا (استارت آپ‌ها) براساس اجرای طرح ایران نوآفرین و برای همکاری با  سازمان فناوری اطلاعات و شرکت‌ها و کسب و کارهای نوپا ارایه می‌شود، گفت: این تخفیف 50 درصد و تا سقف 20 میلیون ریال است.

وی با بیان اینکه براساس طرح یادشده و برای حمایت از شرکت‌های استارت‌آپی، خدمات مورد توافق با تخفیف 50 درصدی ارایه می‌شود، افزود: تخفیف وب سرویس استعلام نشانی از طریق کدپستی ده‌‌رقمی، بر بستر گذرگاه خدمات عمومی دولت ارایه خواهد شد.

دولتی با تاکید بر اینکه تخفیف اعلام شده دارای محدودیت زمانی است، اظهار کرد: مدت زمان ارایه تخفیف، از زمان انعقاد قرارداد با شرکت استارت‌آپی، به مدت6 ماه است.

مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست خاطرنشان کرد: در حال حاضر 66 کسب و کار نوپای شناسنامه‌دار در استان‌ها شناسایی و به منظور همکاری با پست و بهره‌برداری از تخفیف یادشده، به واحدهای اجرایی سراسر کشور معرفی شده‌اند که در صورت تمایل می‌توانند از این خدمت استفاده کنند.

۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷
تعداد بازدید : ۱,۱۲۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید