اخبار

غلام پور در جلسه مجازی با نماینده مردم کهگیلویه بزرگ خبر داد:

ارتقای سه ایستگاه تلفن همراه و احداث یک ایستگاه جدید نسل چهارم در بهمئی

ارتقای سه ایستگاه تلفن همراه و احداث یک ایستگاه جدید نسل چهارم در بهمئی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه ایستگاه تلفن همراه در روستاهای شهرستان بهمئی و یک ایستگاه جدید نسل چهارم به منظور پوشش روستاهای این شهرستان به بهره برداری رسیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام پور در جلسه ای که به صورت ویدئوکنفرانس با نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی، سرپرست مخابرات منطقه استان و رئیس مخابرات شهرستان بهمئی برگزار شد، توسعه فیبر نوری در این منطقه را اقدامی مهم ارزیابی و با تاکید بر ضرورت تعویض فیبر نوری ورودی شهر لیکک به منظور کاهش افت فیبر موجود، خواستار تسریع این امر از سوی مخابرات منطقه شد.

مدیرکل ارتباطات استان با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای فیبر نوری پاتاوه، دمچنار، لوداب، قلعه دختر، تراب، لنده، لیکک و رامهرمز به منظور افزایش کیفیت ارتباطات افزود: به یاری خداوند با بهبود شرایط و تامین اعتبار لازم از سوی مراجع مربوطه، عملیات اجرایی این پروژه تسریع خواهد شد.

نماینده ارشد وزارت ارتباطات در استان در این جلسه با تأکید بر جدایی ناپذیربودن اینترنت از زندگی مردم تصریح کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای پوشش حداکثری اینترنت پر سرعت در استان و به خصوص مناطق کمتر توسعه یافته عزم جدی دارد.

این مقام مسئول افزود: وزارت ارتباطات چه در زمینه اجرا و چه در زمینه انجام وظایف نظارتی پای کار ایستاده است و این امر را با جدیت پیگیری می کند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان درادامه این نشست اظهار کرد: دسترسی حداکثری به اینترنت پر سرعت و تسهیل ارائه خدمات ارتباطی در شهرستان های استان اهداف اساسی هستند که نیل به این اهداف مستلزم همکاری سایر نهادها مثل فرمانداری ها، منابع طبیعی، شرکت توزیع نیروی برق و... در استان می باشد تا اجرا و اتمام پروژه های ارتباطی هر چه سریع تر صورت پذیرند.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه بر ضرورت همکاری میان دستگاه های استان تاکید کرد و خواستار تعامل هرچه بیشتر این نهادها در جهت پیشبرد پروژه های در حال اجرای استان شد.

حجت الاسلام سیدمحمد موحد اینترنت پرسرعت را از جمله نیازهای ضروری خانوارها عنوان و خواستار تسریع در روند خدمات رسانی به نقاط کمتر برخوردار شد.

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۷:۱۴
تعداد بازدید : ۱۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید