اخبار

در دیدار مدیر کل ارتباطات آذربایجان غربی با عضو هیات مدیره پست بانک مطرح شد:

حمایت پست بانک از دانش بنیان ها و استارت آپ های آسیب دیده

حمایت پست بانک از دانش بنیان ها و استارت آپ های آسیب دیده
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در دیدار با عضو هیات مدیره پست بانک با اشاره به شرایط وخیم شرکت ها و استارت آپ های فعال در حوزه فناوری اطلاعات گفت: باید از این کسب و کارهای نوپای آسیب دیده از بحران کرونا بیشتر حمایت کنیم تا بتوانند این شرایط سخت را پشت سر بگذارند.

به گزارش روابط عمومی ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی، قاسم جلیلی نژاد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در دیدار با اکبر کشاورزیان عضو هیات مدیره پست بانک، از این بانک را به عنوان بانک تخصصی حوزه ناوری اطلاعات نام برد و افزود: شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها از پست بانک به عنوان بانک تخصصی حوزه فاوا انتظار دارند مساعدت بیشتری از سایر بانک ها در این شرایط سخت به آنها داشته باشد.

جلیلی نژاد به خدمات بانکی قابل ارائه در دفاتر پیشخوان و خدمات ارتباطی روستایی اشاره کرد و گفت: الکترونیکی شدن تمام خدمات می تواند پست بانک را در جذب مشتری بیشتر و ما را در رسیدن به اهداف خرده بانکداری در روستاها و نقاط کمتر برخورد نزدیکتر کند.

مدیر کل ارتباطات آذربایجان غربی با تاکید به اسناد بالادستی اظهار کرد: افزایش دو هزار دفتر خدمات ارتباطی روستایی از اهداف اسناد بالادستی در حوزه خرده بانکداری است که تا کنون تحقق نیافته است و محدودیت هایی هم برای دفاتر پیشخوان و خدمات روستایی اعمال شده است که باعث کاهش ارائه خدمات بانکی در روستا ها و مناطق کمتر برخوردار می شود.

وی در ادامه پیشنهاد کرد تا نسبت به درآمدزایی این دفاتر سطح بندی برای اعمال محدودیت انجام شود که مورد استقبال کشاورزیان قرار گرفت و خواستار اتصال 100 درصدی دفاتر خدمات ارتباطی روستایی برای ارائه خدمات بانکی با توجه به سیاست خرده بانکداری پست بانک شد.

کشاورزیان عضو هیات مدیره پست بانک نیز در این دیدار با تقدیر از تعامل مدیران حوزه فاوای استان برای رفع موانع و مشکلات گفت: تلاش هایی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها صورت گرفته است، اما سعی می کنیم مساعدت های بیشتر در این خصوص اتفاق بیافتد.

 

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵
تعداد بازدید : ۱۲۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید