اخبار

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

پست زمینه رونق اشتغال خانگی بانوان را فراهم کرده است

پست زمینه رونق اشتغال خانگی بانوان را فراهم کرده است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی، از پست به‌عنوان حلقه مفقوده ورود بانوان به عرصه‌های تجاری یادکرد و گفت: با ایجاد بستر عرضه محصولات تولیدی و خانگی توسط این شبکه، زنجیره رونق اشتغال بانوان به‌ویژه در مناطق کمتر توسعه‌یافته تکمیل شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در جلسه‌‌ای که باهدف توسعه مشاغل خانگی بین مدیران پست و امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، رقیه صادق زاده با اشاره به اینکه شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور ایجاب می‌کند از تمام پتانسیل‌های موجود به‌منظور بهبود معیشت خانواده‌ها استفاده شود، افزود: بازار الکترونیک شرکت ملی پست، پل ارتباطی مطمئن و مستقیمی بین تولیدکننده و مصرف‌کننده ایجاد کرده تا ضمن کمک به اشتغال و کارآفرینی بانوان، زمینه جهش تولید نیز فراهم شود.

مدیرکل پست آذربایجان شرقی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از دیدگاه‌های مثبت مسئولان استان به شبکه ملی پست، گفت: اعتماد مردم به پست، بزرگ‌ترین سرمایه و اعتبار آن است که در سایه این اعتماد، انگیزه همسویی هرچه بیشتر با خدمات مورد تقاضای آن‌ها ایجادشده است.

محمد پوربزرگ با تأکید بر اینکه شرکت ملی پست با اجرای طرح تحول و ایجاد سکوی تجارت الکترونیک، وارد مرحله جدیدی از خدمت گذاری شده است، افزود: پست همواره تلاش می‌کند با شناسایی نیازهای مردم و بازار، خدمات خود را به‌روزرسانی کند.

به گفته وی، در مقطع کنونی، توسعه بستر عرضه و فروش صنایع‌دستی و تولیدات و محصولات محلی و خانگی یکی از مهم‌ترین گام‌های ارائه خدمات نوین و به‌روزرسانی شده است.

بر اساس این گزارش، استان‌های اصفهان و فارس هم تلاش برای عرضه محصولات خانگی و تولیدی بانوان در بازار الکترونیک پست را آغاز کرده‌‌اند و به نظر می‌رسد سایر استان‌ها نیز به‌زودی به اجرای این طرح بپیوندند.

۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۱۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید