اخبار

شارژری که گوشی را ضدعفونی می‌کند

شارژری که گوشی را ضدعفونی می‌کند
اخیرا شارژری توسعه داده شده است که این دستگاه علاوه بر شارژ گوشی کاربر، گوشی را ضد عفونی نیز می‌کند و رایحه خاصی نیز ساطع می‌کند و یک شارژر سه کاره است.

 


 


 

به گزارش  مرکز روابط عمومی  و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از ایسنا، تلفن هوشمند همیشه در معرض انواع میکروب‌ها و ویروس‌ها قرار دارد و اکنون با شیوع بیماری کووید-۱۹ نیز مسئله ضدعفونی کردن گوشی‌ها مهم‌تر شده است.

شارژری به نام «سانی شارژ» با کمک  اشعه فرا بنفش، گوشی کاربران را در زمان شارژ ضدعفونی می‌کند.

بر اساس این گزارش، نور فرابنفشی که این دستگاه ساطع می‌کند، به راحتی همه باکتری‌ها و ویروس‌های مضر موجود بر روی سطح و شکاف‌های گوشی کاربر را بدون استفاده از گرما یا مواد شیمیایی از بین می‌برد و همزمان تلفن کاربر را نیز شارژ می‌کند.

علاوه بر انجام این دو کار شارژر مذکور نوعی دستگاه افشانه نیز به شمار می‌رود، زیرا پیش از ضدعفونی کاربران می‌توانند چند قطره از عطر دلخواهشان را بر روی آن بریزند و سپس متوجه خواهند شد که فوراً دستگاه و محیط اطراف آنها خوشبو خواهد شد.

این قابلیت افشانه بودن به هیچ وجه به گوشی آسیب نمی‌رساند. از این دستگاه علاوه بر ضد عفونی گوشی هوشمند می‌توان برای ضدعفونی هدفون، جواهرات، کلید ماشین، کلیدهای خانه، ساعت و موارد دیگر نیز استفاده کرد و انتخاب و فعال کردن هر یک از این سه گزینه (شارژ کردن، ضدعفونی کردن و افشانه) به عهده کاربر است. قیمت این شارژر سه کاره ۳۷.۹۹ دلار است.

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵
تعداد بازدید : ۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید