اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران:

34 دفتر پیشخوان در تهران مجوز گرفتند

34 دفتر پیشخوان در تهران مجوز گرفتند
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران و رییس کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات الکترونیکی این استان گفت: 138 درخواست تاسیس دفتر پیشخوان در استان تهران به دبیرخانه کارگروه دفاتر استان ارسال شده است که تا پایان اردیبهشت ماه 34 درخواست نهایی و مجوز تاسیس دفتر صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران، مرتضی رضایی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان تهران با بیان اینکه بیشترین تعداد دفاتر پیشخوان کشور در استان تهران فعال هستند، گفت از حدود 7000 دفتر پیشخوان خدمات الکترونیکی فعال در کشور بالغ بر 1000دفتر در استان تهران فعالیت می کنند.

رضایی ادامه داد: از تیرماه 98 تاکنون 134 درخواست تاسیس دفتر جدید به دبیرخانه کارگروه استان ارسال شده است که 16 درخوست مربوط به سال گذشته و 122 درخواست در سال جاری بوده است که این درخواست ها بر اساس ضوابط و دستورالعمل های مصوب کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات در دست بررسی قرار دارد.

رییس کارگروه دفاتر پیشخوان استان تهران با بیان اینکه 34 درخواست نهایی برای صدور پروانه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال شده است، گفت: از ابتدای واگذاری مسئولیت دفاتر پیشخوان به این اداره کل 384 درخواست تمدید، 246 درخواست تغییر نشانی و 86 درخواست انتقال امتیاز نهایی و مجوزهای لازم صادر شده است.

وی افزود: بر اساس ماده 67 قانون برنامه ششم توسعه، دستگاه های اجرایی مکلف به برون سپاری خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان هستند که تاکنون اقدامی موثری در این خصوص انجام نشده است و در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت کارگروه این موضوع را از دستگاه ها پیگیری و عملیاتی کنیم.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۱۶۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید