اخبار

توسعه خرید آنلاین راهکاری برای رونق کسب و کار و کنترل ویروس کرونا است

توسعه خرید آنلاین راهکاری برای رونق کسب و کار و کنترل ویروس کرونا است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و توصیه اکید وزارت بهداشت مبنی بر کاهش مراجعات مردم در سطح شهر، گفت: توسعه فروشگاه‌های اینترنتی و بهره‌گیری از اقتصاد دیجیتال راهکاری برای رونق کسب و کار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، راهکارهایی از جمله توسعه فروشگاه‌های اینترنتی و بهره‌گیری از اقتصاد دیجیتال را برای حل برخی از مشکلات که باعث رکود کسب و کار شده، ارائه کرد.

بهنیا در این جلسه با تاکید بر تغییر در شیوه سفارش‌گیری به روش آنلاین در کسب و کارهای سنتی، لزوم همکاری بخش دولتی را یادآور شد و افزود: توسعه شیوه خرید آنلاین یکی از بهترین راهکارهای موجود در جهت کاهش مراجعات مردم در سطح شهر است، همچنین بهره‌گیری از سامانه نوبت‌دهی اینترنتی یکی دیگر از راه‌کارهای پیشنهادی وی برای کاهش مراجعات و دغدغه‌های موجود بود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، تصریح کرد: دستگاه‌های متولی با همکاری صدا و سیما می‌توانند اطلاع‌رسانی لازم در خصوص معرفی و نحوه بهره‌مندی شهروندان از خدمات اقتصاد دیجیتال را تشریح و فرهنگ سازی کنند.

براساس این گزارش، جلسه‌ کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به ریاست هدایت حاتمی معاون اموراقتصادی استانداری کرمانشاه و با حضور شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی درمحل سالن جلسات تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد.

۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳
تعداد بازدید : ۱۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید