اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

بهره برداری از 137 پروژه ارتباطی تلفن همراه در استان

بهره برداری از 137 پروژه ارتباطی تلفن همراه در استان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به توسعه ارتباطات در این استان گفت: در سال جاری 137 پروژه ارتباطی تلفن همراه با اعتباری بالغ بر 902 میلیارد ریال برای بهبود و توسعه پوشش تلفن همراه در شهرها و روستاهای استان به بهره ­برداری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام­ پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان توسعه پوشش ارتباطی در استان را بستری لازم برای توسعه فرهنگ، ارتباطات و همچنین تاثیرگذار در مواقع بحرانی دانست و گفت: مجموعه وزارت ارتباطات در استان از همه ظرفیت­های موجود به منظور ارتقا پوشش ارتباطی استفاده می کنند.
وی با اشاره به برخی از پروژه های به بهره برداری رسیده در استان افزود: از مجموع 137 پروژه بهره ­برداری شده، تعداد 120 ایستگاه تلفن همراه به نسل­های نوین ارتباطی و اتصال به شبکه ملی اطلاعات ارتقا یافته ­اند.
غلام پور اظهار کرد: از مجموع 17 پروژه باقی­مانده، 13 ایستگاه تلفن همراه جدید توسط شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، دو ایستگاه جدید توسط شرکت خدمات ارتباطات سیار و دو ایستگاه جدید توسط شرکت خدمات ارتباطی رایتل احداث شده است.

۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳
تعداد بازدید : ۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید