اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد:

پیش از انتخابات پوشش ارتباطی شعب اخذ رای بررسی شد

پیش از انتخابات پوشش ارتباطی شعب اخذ رای بررسی شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به پوشش ارتباطی شعب اخذ رای در این استان گفت: وضعیت پوشش ارتباطی شعب اخذ رای در استان پیش از شروع انتخابات توسط کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته شده بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام­پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این است، با اعلام این مطلب افزود: هماهنگی­های لازم با معاونت سیاسی امنیتی استانداری برای تامین امنیت ایستگاه­های تلفن همراه و مسیر فیبر نوری هوایی و زمینی قبل از شروع رای­ گیری صورت گرفته بود.

ویاز ایجاد هماهنگی های لازم با واحدهای تابعه وزارت در استان در حوزه های ارتباطی و تعیین کشیک در حوزه های فیبر نوری شرکت ارتباطات زیرساخت و مدیریت مخابرات منطقه و تلفن همراه  قبل از شروع اخذ رای خبر داد و افزود: در روز رای گیری تمامی موارد قطعی­ های برق استان برای تسریع در برقراری جریان برق سایت­های همراه و مراکز مخابراتی از طریق مدیرعامل شرکت برق استان پیگیری و مرتفع شد..

غلام­ پور در ادامه گفت: با تعامل حضوری و تلفنی با کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد انتخابات استان، مسائل ارتباطی استان در روز رای گیری با هماهنگی مسئولان مربوطه مرتفع شد.

۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید