اخبار

آماده باش کامل حوزه ICT کردستان برای شرایط بارندگی و سیلاب

آماده باش کامل حوزه ICT کردستان برای شرایط بارندگی و سیلاب
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، در جلسه اضطراری کمیته پایداری شبکه ارتباطی، از آماده باش کامل حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، جهت مقابله با بحران های احتمالی ناشی از بارندگی و سیل در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، فردین سعیدی، مدیر کل ICT این استان، ضمن اشاره به عملکرد خوب حوزه ارتباطات استان در بارندگی های فروردین ماه سالجاری، گفت: تاکنون هیچ موردی از قطعی ارتباط به دلیل بارندگی و سیل در این استان گزارش نشده است و در بارندگی های سیل آسای بهار امسال، عملکرد حوزه ICT استان کردستان بسیار خوب بود.

وی افزود: با توجه به شرایط جغرافیایی و کوهستانی بودن منطقه و همچنین توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی طی روزهای آینده، تیم های مدیریت بحران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در تمامی شهرستانهای این استان مستقر هستند تا اختلالی در ارتباط شهروندان ایجاد نشود.

بر اساس این گزارش، این جلسه با هدف برنامه ریزی و آمادگی مقابله با بارندگی ها و احتمال بروز سیلاب با حضور مدیرکل ارتباطات این استان، مدیر ارتباطات زیر ساخت، مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه غرب و نماینده شرکت مخابران استان، در سالن جلسات اداره کل ICT استان برگزار شد.

 

۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید