اخبار

مدیران مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد؛

با امام جمعه یاسوج دیدار کردند

با امام جمعه یاسوج دیدار کردند
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج از سرمایه­ گذاری 700 میلیارد ریالی برای بهبود کیفیت وضعیت ارتباطی شهرها و روستاهای استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، در این دیدار گفت: مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنایت و توجه ویژه­ ای به توسعه ارتباطات روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد داشته است.

وی افزود: در یکسال گذشته از محل خدمات عمومی اجباری، مجوز احداث 40 ایستگاه جدید جهت زیر پوشش قرار دادن بیش از 120 روستا به این اداره کل داده شده است.
در ادامه این نشست نماینده ولی فقیه در استان گفت: با توجه به نقش مهم فرهنگ در زندگی بشر و گره خوردن بشر با فناوری­های نوین ارتباطی در حوزه ­های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین فضای مجازی، لازم است در کنار توسعه زیرساخت های دسترسی مردم به اینترنت پرسرعت به مباحث فرهنگی نیز توجه کامل شود.
حجت­ الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی اظهار کرد: در حال حاضر در جنگی تمام عیار در بخش های اقتصادی، فرهنگی و سایبری با دشمنانی قسم خورده مواجهه هستیم.
امام جمعه یاسوج با اشاره به حیاتی بودن استفاده از وسایل ارتباطی و فضای مجازی، از فضای مجازی به عنوان بستری برای سوء استفاده دشمنان نام برد و تصریح کرد: مدیران مجموعه ارتباطات با در نظر گرفتن امانتداری نسبت به مردم در وهله اول، تدابیر و دقت لازم را برای مواجهه منطقی با دشمنان در این فضا به کار ببندند.

نماینده ولی فقیه در استان مقطع کنونی را برای کشور و ملت ایران حساس توصیف و اظهار کرد: در چنین شرایطی کار در مجموعه وزارت ارتباطات از بزرگترین عبادات است.

۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹
تعداد بازدید : ۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید