اخبار

تشکیل ستاد انتخابات در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان خوزستان

تشکیل ستاد انتخابات در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان خوزستان
در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان کلیه تدابیر و تمهیدات لازم توسط کلیه تیم های فنی کشیک شبانه روزی و گشت های مسیرهای فبیرنوری در جهت حفظ پایداری ارتباطات صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان، با حضور علی صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، جلسه کمیته ستاد انتخابات ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان به منظور نظارت و کنترل بر روند اجرای پوشش ارتباطی انتخابات در محل مخابرات منطقه خوزستان تشکیل شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در اولین ساعات برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی وضعیت ارتباطات در مرکز مانیتورینگ اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اداره ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات منطقه خوزستان حضور یافت و در ادامه به همراه مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برخی شعب در شهرستان اهواز بازدید و موارد ارتباطی از سوی حاضرین در شعب بررسی شد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین به همراه سایر مدیران بخش ICT در ستاد کمیته فناوری اطلاعات مستقر در استانداری خوزستان حضور یافت و نسبت به اعلام آمادگی کامل در جهت همکاری به منظور ثبت نام و پوشش ارتباطی در شهرستانهای استان مواردی را بیان کردند.
بر اساس این گزارش، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان با پوشش 100 درصد ارتباطات آنلاین و عدم قطعی و اختلال ارتباطی شعب اخذ رای در شهرستانهای استان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۵۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید