اخبار

همزمان با برگزاری انتخابات مجلس؛

برقراری ارتباطات پایدار و با کیفیت در استان یزد در جریان برگزاری انتخابات مجلس

برقراری ارتباطات پایدار و با کیفیت در استان یزد در جریان برگزاری انتخابات مجلس
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، با حضور در کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان از پایداری و کیفیت شبکه‌های ارتباطی استان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به بازدید سرزده از همکاران فعال در مخابرات منطقه، ارتباطات زیرساخت و اپراتور اول گفت: مشارکت و پشتیبانی حوزه ارتباطات استان با عوامل اجرایی انتخابات در 772 شعبه اخذ رای استان همگام به برگزاری انتخابات است.

پاکدل با بیان اینکه بنا به گزارش کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان، همه شعب ثابت و سیار در شهرها و روستاهای استان برخط بوده‌اند، افزود: خوشبختانه هیچ شعبه آفلاینی در استان وجود نداشت و همه فرآیندهایی که بر بستر ارتباطی انجام می‌شوند از جمله ارسال صورتجلسه آغاز کار شعبه و احراز هویت الکترونیکی در شعب، به خوبی انجام شد.

پاکدل با اعلام آمادگی کامل همه تیم‌های عملیاتی حوزه ارتباطات برای رفع مشکلات احتمالی در برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گفت: هماهنگی لازم برای تعریف شیفت‌های 24ساعته در واحدهای فنی زیرمجموعه در روز انتخابات جهت پایش لحظه‌ای ارتباطات و اعزام تیم‌های پشتیبان در صورت بروز مشکل احتمالی انجام شده بود.

دبیر کارگروه توسعه دولت الکترونیکی استان گفت: در چند دوره گذشته برگزاری انتخابات‌های مختلف، با توجه به توسعه ارتباطات و کاربردهای فناوری اطلاعات در سطح کشور، فرآیندهای انتخابات بجز رای‌گیری به صورت الکترونیکی انجام شده است.

پاکدل در پایان یادآور شد: با توجه به این اقدامات تمامی شعب انتخاباتی اخذ رای در استان، بدون هیچ مشکل ارتباطی، فرایند انتخابات را به پایان رساندند.
۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید