اخبار

همزمان با بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت خدمات هوایی؛

مدیران عامل ادوار گذشته تقدیر شد

مدیران عامل ادوار گذشته تقدیر شد
همزمان با بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت خدمات هوایی پیام نادر ثناگو مطلق رییس هیات مدیره و مدیرعامل طی مراسمی از مدیران عامل ادوار گذشته این شرکت تقدیر و تجلیل کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت خدمات هوایی پیام به دنبال توافق بین شرکت مخابرات ایران و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران جهت تسهیل در ارائه خدمات پستی و مخابراتی شکل گرفت و از سال 1374با عنوان مرکز خدمات هوایی جهت ارائه خدمات هوایی، حمل و نقل، توزیع بار، کالاهای پستی و ارائه خدمات هلیکوپتری به نقاط صعب العبور در شرایط جوی متفاوت و پشتیبانی از عملیات توسعه و تجهیز و نگهداری مراکز، دستگاه ها و امکانات مخابراتی و پستی کشور فعالیت خود را شروع کرد.

با توجه به موقعیت و جایگاه شرکت و همجواری آن با تهران بنا به مصوب تیرماه 1382هیات دولت 3600هکتار از اراضی فرودگاه پیام، به عنوان منطقه ویژه اقتصادی تعیین شد و با توجه به وظایف مندرج در اساسنامه و پتانسیل قانون منطقه ویژه و امکانات موجود، فعالیت های شرکت در چهار زمینه خدمات فرودگاه، ایرلاین پیام، منطقه ویژه اقتصادی و هاب پستی تقسیم بندی شده است.

بر اساس این گزارش، این مراسم 30 بهمن  ماه با حضور نادر ثناگو مطلق رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، اعضای هیات مدیره و معاونان در سالن ترمینال مسافری فرودگاه برگزار شد.

 

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۴۲
تعداد بازدید : ۱۸۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید