اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی اعلام کرد:

پایداری ارتباطات خراسان رضوی در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی

پایداری ارتباطات خراسان رضوی در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی در یازدهمین جلسه شورای مدیران حوزه ICT به بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و امکانات ارتباطی سیار استان و رومینگ همراه اول با سایر اپراتورها، در زمان انتخابات مجلس تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، علی دلگیر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، در این جلسه با اشاره به ضرورت و لزوم پایداری ارتباطات خراسان رضوی در ایام انتخابات گفت: تمامی اپراتورها موظف به ارائه سرویس های پایدار و با کیفیت در این روزها هستند.

دلگیر افزود: تمامی دیزل ژنراتورهای برق و BTS های سیار در اسرع وقت آماده سازی و برای پایداری شبکه های ارتباطی در زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در نقاط مدنظر در شهرستان های استان مستقر و علاوه بر این همزمان رومینگ همراه اول با سایر اپراتورها برقرار شود.
وی همچنین با اشاره به اهمیت پوشش شبکه ارتباطی در همه مناطق استان ایجاد بستر ارتباطی با کیفیت را از اهداف اصلی این اداره کل دانست و افزود: با راه اندازی این سایت ارتباطات افزایش و بهبود یابد در ضمن با توجه پیش رو بودن تعطیلات نوروزی و آغاز مسافرت ها جهت پوشش حداکثری، اپراتورها موظف به رفع موانع پیش رو در مناطق پر تردد به خصوص راهها و جاده های مواصلاتی استان شدند.

دلگیر با اشاره به وضعیت ارتباطی و پوشش جمعیتی استان و نیز رشد شاخص های ارتباطی در حوزه ICT گفت: از آنجا که اپراتورهای تلفن همراه حضور موفقی در استان داشته اند لذا نقش سرمایه گذاری اپراتورهای تلفن همراه در ایجاد زیرساخت ارتباطی و فناوری بسیار حائز اهمیت است. وی همچنین گفت: در حال حاضر بیش از 85 درصد جاده های اصلی و فرعی استان مجهز به تکنولوژی 3G و4G بوده و امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده ای نزدیک رشد بیشتری را شاهد باشیم.

۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید