اخبار

بررسی زیرساخت های ICT برگزاری انتخابات مجلس در کرمان

بررسی زیرساخت های ICT برگزاری انتخابات مجلس در کرمان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان بر ضرورت پایداری ارتباطات در زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان کرمان، مسعود الهامی مدیرکل ارتباطات در جلسه با همکاران اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با تشکر از تلاش های  همکاران در جهت ارائه سرویس های ارتباطی مطلوب در مراسم ها گفت: هماهنگی و تعامل ادارات تابعه وزارت در استان موجب شده است، شاهد نظم و سرعت بالای توسعه خدمات ارتباطی در سطح استان باشیم و تقویت این تعاملات می تواند ما را به اهداف مورد نظر وزارت نزدیک تر کند.
الهامی با اشاره به پیشرو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و لزوم تامین زیرساخت های ارتباطی جهت برگزاری انتخابات الکترونیکی گفت: همه ما موظف هستیم با تلاش مضاعف ارتباط مناسب به منظور برگزاری انتخابات الکترونیکی را در تمامی شعب اخذ رای برقرار کنیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات با بررسی مسائل حوزه ICT استان تصریح کرد: لازم است مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات با پیگیری و اهتمام جدی نسبت به برطرف کردن کمبودها و ضعف های دفاتر ICT روستایی برای توسعه متوازن و تامین دسترسی مردم روستاها به خدمات الکترونیکی اقدام کند.

 

۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۱۵
تعداد بازدید : ۷۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید