اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد:

افراد متخصص در نظام صنفی رایانه ای پیگیر مطالبات باشند

افراد متخصص در نظام صنفی رایانه ای پیگیر مطالبات باشند
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عملکرد سازمان نظام صنفی رایانه ای در این استان گفت: انتظار می رود این سازمان در جایگاه تنظیم گر مناسبات بخش خصوصی و دولت در حوزه فناوری اطلاعات باشد و با دفاع از حیثیت و حقوق حرفه ای، برای مشارکت در تصمیم سازی، بازخوردها از محیط را برای تصحیح مسیر، به سطوح سیاست گذاری و برنامه ریز منتقل کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در نشست مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان با اشاره به روند تشکیل این سازمان در سطح ملی افزود: لازم است افراد کاردان و متخصص و دلسوز در این سازمان پیگیر مطالبات صنفی و مردمی باشند.
وی با اشاره به عملکرد سازمان نظام صنفی رایانه ای در این استان افزود: انتظار می رود این سازمان در جایگاه تنظیم گر مناسبات بخش خصوصی و دولت در حوزه فناوری اطلاعات باشد و با دفاع از حیثیت و حقوق حرفه ای، برای مشارکت در تصمیم سازی، بازخوردها از محیط را برای تصحیح مسیر، به سطوح سیاست گذاری و برنامه ریز منتقل کنند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به لزوم تعامل حداکثری بین بخش های فعال حوزه فاوا در استان، خواستار هم افزایی بین سازمان و اتحادیه خدمات رایانه ای استان شد.

غلام پور سیاست مجموعه وزارت در استان را حمایتی توصیف کرد و گفت: تلاش ما در طی سالهای اخیر افزایش تعاملات بین بخشی در مجموعه بوده است.

در پایان این نشست، انتخابات سازمان در بخش های مختلف شرکتی، فروشگاهی، مشاوران و بازرس با مشارکت اعضای حاضر انجام شد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۳۲
تعداد بازدید : ۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید