اخبار

در راستای افزایش بهره وری:

ساماندهی اولویت بندی روستاهای فاقد دستگاه خودپرداز در یزد

ساماندهی اولویت بندی روستاهای فاقد دستگاه خودپرداز در یزد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد در نشستی با حضور مدیر امور شعب پست بانک استان، ضمن تعیین اولویت ها و شناسایی روستاهای واجد شرایط جهت اختصاص دستگاه خود پرداز ATM برای افزایش بهره وری، به ساماندهی و بررسی عملکرد دستگاه های خودپرداز نصب شده در روستاهای استان پرداختند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتبازات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، با اشاره به اینکه ارائه خدمات بانکی به روستاهای کمتر توسعه یافته و دور افتاده به منظور توسعه اشتغال پایدار روستایی، نقش مهمی در کیفیت زندگی روستاییان کشور دارد، گفت: با توسعه دستگاه های خودپرداز ATM در روستاها، می توان شاهد گسترش خدمات بانکی در روستاهای استان باشیم.

پاکدل، با بیان این که یکی از اهداف مهم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات توسعه دولت الکترونیکی در کشور است، اظهار کرد: در استان یزد 27 دستگاه خودپرداز ATM روستایی از اعتبارات USO خریداری و در روستاهای استان نصب و مشغول به کار است.

علی قاسمی مدیر امور شعب پست بانک استان یزد، هدف از توسعه بانکداری الکترونیکی را اشتغال زایی، رونق اقتصاد و کاهش هزینه ها در مناطق روستایی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، این جلسه یک شنبه، 29 دی 98 در محل دفتر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد انجام شد.
۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۲۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید