اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد:

واگذاری خدمات دستگاه ها به دفاترپیشخوان مصداق مدیریت مردم بر مردم است

واگذاری خدمات دستگاه ها به دفاترپیشخوان مصداق مدیریت مردم بر مردم است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست کارگروه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان با تاکید بر بند (ب) ماده 67 قانون برنامه ششم دستگاه های اجرایی، خواستار واگذاری 402 خدمت شناسایی شده دستگاه های اجرایی استان تا نیمه اول اسفند ماه سال جاری به این دفاتر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در این نشست با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه دولت از بخش خصوصی گفت: در سال های اخیر عزم جدی در دولت برای واگذاری بخش زیادی از خدمات به صورت برون سپاری به بخش خصوصی شکل گرفته است.

وی اجرای کامل دولت الکترونیک را مهمترین گام در شفاف سازی خدمات و اطلاعات دانست و افزود: یکی از مهمترین این اقدامات واگذاری خدمات دستگاه های اجرایی به دفاتر پیشخوان و الکترونیکی کردن آنهاست که در حقیقت مصداق مدیریت مردم بر مردم است.
مسئول کارگروه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیر دولتی استان در ادامه ضمن تشریح خدمات مربوطه هر دستگاه به تفکیک، از آنها خواست با وجود هر نوع پیچیدگی در برون سپاری خدمات تعیین شده توسط سازمان اداری استخدامی کشور، تدابیر لازم جهت ارائه خدمت به صورت الکترونیکی به مردم و دفاتر پیشخوان دولت را بیندیشند.
غلام پور با تاکید بر مساله احراز هویت، از دستگاه های خواست با مشاوره از دیگر دستگاه ها، فرایند احراز هویت برای دفاتر پیشخوان را در سامانه الکترونیکی قرار دهند.
وی با اشاره به ضرورت پرهیز از انحصاری کردن خدمات تصریح کرد: تمامی خدمات باید با شرایط یکسان در اختیار همه دفاتر پیشخوان خدمات دولت قرار بگیرد.

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۳۸
تعداد بازدید : ۱۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید