اخبار

با هدف تسریع روند اجرای پروژه ها،

واحدهای ارتباطی خراسان جنوبی با راهداری تعامل می کنند

واحدهای ارتباطی خراسان جنوبی با راهداری تعامل می کنند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی در نشست بررسی چالش های پروژه های ارتباطی و حوزه راه گفت: همکاری و تعامل نهادهای خدمت رسان در تسریع اجرای پروژه های ارتباطی استان بسیار اثرگذار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی، نشست بررسی چالش های پیش روی اجرای پروژه های ارتباطی استان و حوزه راه با حضور مصطفی بهی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای، در این اداره کل برگزار شد.

 

در این جلسه که مدیران ارتباطات زیرساخت و مخابرات استان نیز حضور داشتند نحوه اجرای پروژه های فیبر نوری استان در نقاطی از مسیر ها که نیاز به مجوز راهداری دارند، بررسی شدند.

 

در این نشست، مصطفی بهی، ضمن اشاره به اجرای پروژه 200 کیلومتری فیبر نوری روستایی در سطح استان از محل طرح USO تصریح کرد: با توجه به اینکه این پروژه به لحاظ تقویت زیرساخت های ارتباطی استان از اهمیت بالایی برخوردار است و تسریع روند اجرای پروژه، امکان افزایش سهم استان از این پروژه را فراهم می کند، تعامل نهادهای خدمت رسان بویژه راهداری در صدور مجوزها و کاهش زمان انتظار این روند و همچنین همکاری جهت کاهش هزینه های مجوز های لازم می تواند در بالا بردن سرعت اجرای این پروژه بسیار اثرگذار باشد.

 

همچنین درخواست مجوز اجرای فیبر نوری در بستر جاده در قسمتی از مسیر شهداد-نهبندان به طول 30 کیلومتر که به علت سیلاب های ابتدای سال از بین رفته است از دیگر مسائلی بود که توسط وحید ناصری، مدیر ارتباطات زیرساخت مطرح شد و مدیرکل راهداری با اعلام موافقت استان، عنوان کرد، در این خصوص مکاتبات لازم با ستاد انجام گرفته است که منتظر پاسخ هستیم.

 

شهامت، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، آمادگی خود را جهت همکاری و تعامل هرچه بیشتر در راستای اجرای پروژه های ارتباطی استان اعلام کرد.

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۱۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید