اخبار

مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم :

فرهنگ سازی خلق ایده در دانشگاه ها از ضروریات است

فرهنگ سازی خلق ایده در دانشگاه ها از ضروریات است
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم در دومین جلسه اکوسیستم کارآفرینی استان قم به تبیین فرهنگ سازی خلق ایده در حوزه دانشگاه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم، سید رضا موسوی مدیر کل این استان در جلسه اکوسیستم  کارآفرینی قم طی سخنانی در خصوص لزوم فرهنگ سازی خلق ایده در حوزه دانشگاه گفت : اولین گام تعامل جدی با دانشگاه ها و اساتید در خصوص ایده پروری و خلق ایده است و در گام بعد برگزاری دوره های مهارت آموزی در استان نظیر دوره های کاربردی موشن گرافی و اینفوگرافی ضروری است .

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این دوره ها در کشور پردرآمد و کاربردی است، افزود: عدم اطلاع رسانی به شکل صحیح دلیل دیگر عقب افتادگی مبحث فناوری اطلاعات در استان است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه پیشنهاد طراحی یک پلن به منظور استفاده از محتوا در استان را مطرح کرد و تصریح کرد: در گام دوم لزوم برگزاری دوره ها و تورهای آموزشی در این زمینه ضروری است.

بنابراین گزارش ، دومین جلسه اکوسیستم کار آفرینی استان قم با حضور ریاست پارک علم و فناوری، مرکز رشد دانشگاه قم ، شتاب دهنده تاب تک و جهاد دانشگاهی استان به ریاست مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات برگزار شد.

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۵۷
تعداد بازدید : ۱۶۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید