اخبار

خبر خوش وزیر ارتباطات در مورد ماهواره ظفر

خبر خوش وزیر ارتباطات در مورد ماهواره ظفر
وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود از ساخته شدن دو نسخه از ماهواره ظفر با توان مخابراتی، تصویربرداری و جمع آوری سیگنال های مخابراتی و انتقال آن به پایگاه فضایی برای پرتاب خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی در آخرین پست اینستاگرام خود نوشت:

صبح برفیتون بخیر
این ماهواره‌ی ظفر، با دستان پرتوان دانشمندان جوان ایرانی ساخته شده، دو نسخه هم ازش ساخته شده و تکنولوژیش در برابر سایر ماهواره‌هایی که تا حالا ساخته بودیم بالاتر است، هم توان مخابراتی داره، هم تصویربرداری و هم جمع آوری سیگنالهای فضایی، بی نظیره. ماهواره امروز به پایگاه فضایی منتقل میشه و بزودی اقدامات اجرایی برای در مدار قرار گرفتن اون انجام میشه.
 وی افزود:ماهواره‌بر هم تکنولوژی پیچیده‌ای داره که اون هم کارهاش به اتمام رسیده و انصافا اون هم بی‌نظیره، «سیمرغ ایرانی»
آذری جهرمی با بیان اینکه شخصا که به موفقیت جمعی در این تلاش امیدوارم، همه تلاشها انجام شده، حتما دعاهای شما هم در موفقیت این کار موثره و به ما انرژی میده، ادامه داد: راستی دوست داشتید، هنوز سایت ZafarPlus.Ir آماده دریافت پیامهای شماست تا صدای شما رو به عنوان #صدای_ایران در فضا پخش کنند. تا حالا بیش از هزار نفر مشارکت کردن و صوتهای باحالی هم فرستادند

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹
تعداد بازدید : ۳۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید