اخبار

به همت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی:

مهارت آموزی کارکنان وظیفه در حوزه تجارت الکترونیک

مهارت آموزی کارکنان وظیفه در حوزه تجارت الکترونیک
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از برگزاری اولین دوره طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با همکاری اداره کل ICT استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانخراسان شمالی، سید علی مرتضوی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به طرح مهارت‌آموزی کارکنان وظیفۀ نیروهای مسلح گفت: این طرح با هدف تامین نیازهای نیروهای مسلح در دفاع و تامین امنیت کشور و کمک به اشتغال پذیری و تسهیل ورود آنها به بازار کار در سطح کشور در حال برگزاری است.

مرتضوی بیان کرد: تعداد 39 نفر از کارکنان وظیفه سپاه حضرت جوادالائمه استان در این دوره با مفاهیم مربوط به تجارت الکترونیک و اهمیت آن آشنا می­شوند و پس از برگزاری آزمون در صورت کسب امتیاز لازم، گواهی حضور در این دوره از سوی دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات صادر خواهد شد.

براساس این گزارش، طرح مهارت‌آموزی کارکنان وظیفۀ نیروهای مسلح، در راستای اجرای تفاهمنامه مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات) و ستاد مشترک نیروهای مسلح (قرارگاه مهارت آموزی سربازان وظیفه) با هدف آشنایی سربازان وظیفه با حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب و کارهای این حوزه و با مسئولیت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان انجام می شود.

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۴۱
تعداد بازدید : ۱۴۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید