اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی :

ادارات پست شهرستانی نماینده وزارت ارتباطات در شهرستان ها هستند

ادارات پست شهرستانی نماینده وزارت ارتباطات در شهرستان ها هستند
سرپرست اداره کل ارتباطات آذربایجان‎شرقی با حضور در اداره پست شهرستان سراب، با کارکنان این اداره دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجانشرقی، مهدی خرامش سرپرست این اداره کل، در بازدید از اداره پست شهرستان سراب ضمن بررسی بخش‌های مختلف این اداره، با رییس و کارکنان آن دیدار کرد و در جریان عملکرد این اداره قرار گرفت.

در این بازدید خرامش با تاکید بر لزوم ارایه خدمات با کیفیت به مردم گفت: در حال حاضر مردم خواستار خدمات با کیفیت هستند و ادارات پست نیز باید در ارائه خدمات پستی به صورت سریع، مطمئن و با کیفیت تلاش کنند.

وی با اشاره به اهمیت ادارات پست در شهرستان ها افزود: ادارات پست در شهرستان ها وظیفه سنگینی بر عهده دارند و نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان ها هستند

سرپرست اداره کل ICT استان با اشاره به جایگاه والای پست در جامعه و تلاش ها و زحمات شبانه روزی همکاران پستی اظهار کرد: مردم مأموران پست را جزعی از اعضای خانواده خود به شمار آورده و همیشه مورد احترام قرار می دهند و در واقع می توان گفت همکاران پستی نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هستند که با مردم از نزدیک در ارتباط هستند.

در ادامه سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن گفتگو با کارکنان اداره پست شهرستان سراب، از نزدیک در جریان موارد و مشکلات موجود قرار گرفت.

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۴۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید