اخبار

برگزاری دوره آموزشی بکارگیری موثر اسکرام در یزد

برگزاری دوره آموزشی بکارگیری موثر اسکرام در یزد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، از برگزاری دوره آموزشی بکارگیری موثر اسکرام در جهت برنامه های توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ین استان مشارکت و حمایت این اداره کل، در برگزاری دوره های آموزشی، نشست ها و رویدادهای مرتبط با نوآوری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را در چارچوب طرح کارگزاری توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی سازمان فناوری اطلاعات ایران دانست و گفت: پیش از این نیز دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ و رویداد دو روزه کسب و کار بازی سازی در جهت این برنامه با همکاری این اداره کل برگزار شده است.

وی افزود: در آینده نزدیک دوره تامین مالی، مدل سازی مالی و ارزشگذاری استارت آپ ها برگزار می شود.

این دوره آموزشی با همت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، همکاری پارک علم و فناوری یزد و با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران، پژوهشکده فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی به عنوان کارگزار طرح، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 25 و 26 دی ماه 98 در محل پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.

بر اساس این گزارش، تفکر چابک و مروری بر این تفکر، تئوری و اصول اسکرام، برنامه ریزی و ارتباطات در طول اسپرینت، مدیریت تیم، تیم سازی و خود سازماندهی تیم، تخمین تاریخ اتمام و هزینه پروژه، از مهمترین سرفصل های این دوره بود.


۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳
تعداد بازدید : ۱۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید