اخبار

موانع و مشکلات توسعه سایت های تلفن همراه در شورای شهر زنجان بررسی شد

موانع و مشکلات توسعه سایت های تلفن همراه در شورای شهر زنجان بررسی شد
با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در جلسه‌ رسمی شورای شهر زنجان موانع و مشکلات توسعه سایت های تلفن همراه در این شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، وحید فرخی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، در جلسه‌ رسمی شورای شهر زنجان گفت: ممانعت های مردمی در جریان توسعه سایت های تلفن همراه مشکلات زیادی را برای مکان یابی و نصب تجهیزات اپراتورهای تلفن همراه به وجود آورده است که متاسفانه باعث شده تعداد زیادی از متقاضیان خدمات ارتباطی در سطح مناطق مختلف شهری  از دریافت این خدمات محروم شوند.

وی افزود: همکاری با اپراتورهای تلفن همراه برای واگذاری ملزومات و اجرای سایت های ارتباطی مانند واگذاری زمین در محل مناسب و صدور مجوزهای لازم در ترغیب افزایش فعالیت آن ها اثر گذار است.

فرخی با اشاره به اندازه کیری تشعشعات آنتن های  تلفن همراه در استان زنجان گفت: در اغلب اندازه گیری های تشعشعات دکل های مخابراتی در شهر زنجان، میزان تابش 10 برابر کمتر از استانداردهای کشور و دنیا است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان تصریح کرد: با ثبت شکایات در سامانه 195، کارشناسان نسبت به اندازه‌گیری میزان تشعشعات در محل اقدام می کنند و نتیجه آن بعد از تایید سازمان انرژی اتمی در اختیار افراد قرار می گیرد.

این جلسه حمیدرضا حمیدی رییس شورا ضمن تشکر از اقدامات انجام شده اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در گسترش خدمات ارتباطی و تقویت آنتن دهی در سطح شهر و با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت های حوزه فاوا در سطح شهر زنجان و برنامه ریزی شهرداری در بهره مندی از این خدمات خاطرنشان کرد: توجه به چارچوب‌های تبیین شده در قوانین و مقررات، فصل الخطاب بوده و می تواند در حل و فصل موارد پیش آمده راهگشا باشد.

 

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۱۱۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید