اخبار

سی و نهمین دوره مسابقات دهه فجر موسسه پیام آغاز شد

سی و نهمین دوره مسابقات دهه فجر موسسه پیام آغاز شد
معاون ورزشی موسسه فرهنگی ورزشی پیام از برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات دهه فجر خانواده ارتباطات از 21 دیماه تا ششم اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجید فخر ذاکری معاون ورزشی موسسه پیام با اعلام این خبر افزود: این مسابقات در 15 رشته برای کارکنان، سه رشته ویژه مدیران و یک رشته برای فرزندان خانواده ارتباطات برگزار می شود.

فخر ذاکری با بیان اینکه رشته های ورزشی موجود در سی نهمین دوره این مسابقات همانند دوره قبل گفت: از سال گذشته رشته های داژبال و شطرنج نیز به این مسابقات اضافه شده که همکاران استقبال خوبی از آنها داشته اند.

وی افزود: انتخاب رشته های ورزشی جشنواره دهه فجر با توجه به نظرسنجی سازمان های شرکت کننده در دوره های قبلی بوده است و کارکنان در 15 رشته فوتسال، بسکتبال، والیبال، شنا، بدمینتون، طناب کشی، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی، شطرنج، تیراندازی، باستانی، جودو و داژبال با یکدیگر رقابت می کنند.

معاون ورزشی موسسه پیام ادامه داد: مدیران نیز در سه رشته تیراندازی، تنیس روی میز و دارت و فرزندان کارکنان در رشته شنا با یکدیگر به رقابت می پردازند.

فخر ذاکری با بیان اینکه قرعه کشی مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال مردان 14 دی ماه با حضور نماینده تیم ها انجام شده است، گفت: سی و نهمین دوره مسابقات دهه فجر با مسابقات فوتسال از 21 دی ماه آغاز و طبق زمانبندی، شش اسفند ماه با مسابقات بدمینتون بانوان به پایان می رسد.

معاون ورزشی پیام حضور خانوادگی کارکنان در جشنواره ورزشی دهه فجر را از نقاط قوت این مسابقات دانست  و اظهار کرد : این مسابقات می تواند نقطه قوتی برای پیوند بیشتر خانواده ها با ورزش باشد.

فخر ذاکری با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان افزود: آیین نامه جامعی  برای برخورد با متخلفان تدوین شده و به تمامی سازمان های شرکت کننده در مسابقات ارسال شده است.

وی ادامه داد: در دوره های گذشته مبنای تصمیم گیری کمیته انضباطی، بر اساس گزارش داوری بود که امسال، گزارش ناظر بازی، کارشناس های موسسه و مسئولان برگزار کننده نیز به آن اضافه شده و کاملا قاطع و سختگیرانه عمل می کنیم.

بر اساس این گزارش، جشنواره ورزشی دهه مبارک فجر یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین مسابقات درون سازمانی خانواده بزرگ ارتباطات محسوب می شود، که هر ساله به منظور گرامیداشت دهه مبارک فجر و  با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ورزش در میان کارکنان وزارت ارتباطات، سازمان ها، شرکت های تابعه و خانواده  های کارکنان برگزار می شود.

۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۴۹
تعداد بازدید : ۷۱۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید