اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی خبر داد:

پاسخ گویی به بیش از 90 درصد شکایات سامانه 195

پاسخ گویی به بیش از 90 درصد شکایات سامانه 195
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از پاسخ گویی به بیش از 90درصد شکایات سامانه 195 این استان در 9 ماهه سال جاری در خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی،  سیدعلی مرتضوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به شکایات ثبت شده در سامانه 195 گفت: در 9 ماهه ابتدای سال جاری 774 مورد شکایت در این سامانه ثبت که به بیش از 90 درصد شکایات پاسخ داده شده است.

مرتضوی افزود: عمده این شکایات با ثبت 380 شکایت در دسته اینترنت بوده ودسته تلفن همراه با 211 شکایت، تلفن ثابت با 164 شکایت، دفاتر پیشخوان خدمات دولت با 11 شکایت، خدمات پستی با سه شکایت، خدمات ارزش افزوده با سه شکایت و دسته تشعشعات با دو شکایت کمترین تعداد شکایت را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تعداد شکایات پاسخ داده شده را قابل توجه دانست و گفت: در نتیجه بررسی انجام شده از مجموع 774 شکایت،  698 شکایت رسیدگی شده و 76 شکایت در حال بررسی است.

وی با اشاره به اهمیت پاسخگویی به شکایات ثبت شده در سامانه 195 تصریح کرد: وظیفه همه دستگاه­ها و شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پاسخگویی به مشکلات مردم در اسرع وقت است .

بر اساس این گزارش سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات مردمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات 195،به منظور افزایش رضایت کاربران و رسیدگی به شکایت‌های مردمی در حوزه‌های مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات شامل تلفن ثابت، اینترنت، تلفن همراه، خدمات پستی، تشعشعات و دفاتر پیشخوان راه‌اندازی شده است و کاربران سرویسهای ارتباطی، فناوری اطلاعات و پستی می­توانند با یکی از روش های مراجعه به پایگاه اینترنتی https://195.cra.ir  ، تماس با شماره تلفن ۱۹۵ و یا ارسال موارد خود به پست الکترونیک 195@cra.ir  نسبت به ثبت شکایت خود از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اقدام کنند.

۲۶ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۳۰۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید