اخبار

کمیته تخلفات دفاتر پیشخوان استان گلستان برگزار شد

کمیته تخلفات دفاتر پیشخوان استان گلستان برگزار شد
معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از برگزاری چهارمین جلسه رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان دولت به منظور بررسی شکایات وارده و تخلفات دارندگان پروانه دفاتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان، سید حامد قدس علوی معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام این خبر گفت: نظارت بر دفاتر از مهمترین برنامه های اداره کل برای برخورد با نارضایتی مردم از ارائه خدمات توسط دفاتر است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین منظور جلسات کمیته استانی نظارت برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق مردم بصورت منظم برگزار می شود.
دبیر شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار کرد: علاوه بر رسیدگی دقیق به تخلفات دفاتر، بازدید مستمر و هفتگی و همچنین پیگیری تمدید یا لغو پروانه ها از فعالیت هایی است که به منظور جلوگیری از بروز تخلفات در دفاتر پیشخوان انجام می شود.
وی در خصوص جریمه دفاتر متخلف افزود: با توجه به آیین نامه ابلاغی در خصوص صدور پروانه دفاتر پیشخوان برای تخطی از هر یک از مفاد موافقتنامه پروانه که از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعمال می شود مبلغی معین شده است که در صورت تکرار هر یک از تخلفات، میزان حداقل جریمه متعلقه دو برابر جریمه وقوع تخلف در مرحله قبل است و در صورت وقوع چند تخلف، میزان جریمه، تجمیع جریمه های متعلقه به هر تخلف خواهد بود.
معاون اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می تواند علاوه بر جریمه های فوق به صورت همزمان از ضمانت های اجرایی مقرراتی که در مصوبه سازمان ذکر شده استفاده کنند که عبارتند از امتیاز منفی، تعلیق فعالیت و لغو پروانه است.

۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۱
تعداد بازدید : ۳۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید