اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان غربی :

آیین نامه فصل الخطاب رفتار با دفاتر پیشخوان دولت است

آیین نامه فصل الخطاب رفتار با دفاتر پیشخوان دولت است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به آیین نامه دفاتر پیشخوان دولت گفت: آیین نامه فصل الخطاب رفتار با دفاتر پیش خوان دولت است.

به گزارش روابط عمومی ICT آذربایجان غربی،قاسم جلیلی نژاد در هشتمین کارگروه دفاتر پیشخوان دولت ضمن اشاره به آمار درخواست کنندگان ایجاد دفتر پیش خوان عنوان کرد: در عین افزایش کمیت دفاتر باید با نظارت مستمر و توجه به قوانین و مقررات این حوزه کیفیت ارائه خدمات نیز افزایش یابد.

وی افزود: ساماندهی دفاتر و رسیدگی به شکایات مردمی و سازمان های واگذار کننده خدمات به دفاتر تحت قالب کمیته استانی نظارت بر ایفای تعهدات و اعمال مقررات دفاتر پیش خوان دولت و دفاتر ICT روستایی در ایجاد کیفیت مطلوب ارائه خدمات اثر گذار است.

جلیلی نژاد با اشاره به حجم زیاد پرونده های درخواستی در خصوص نقل و انتقال، جابه جایی و همچنین ایجاد دفتر پیش خوان اعلام کرد: تشکیل کمیته کارشناسی دفاتر پیش خوان برای بررسی دقیق پرونده ها و کمک به تصمیمگیری مدیریتی ضروری است.

رییس کارگروه استانی دفاتر پیشخوان دولت گفت: بر اساس آیین نامه جدید محدودیتی برای ایجاد دفتر وجود ندارد و این موضوع باعث ایجاد رقابت در این عرصه شده است و طبق آیین نامه تمام دفاتر فناوری اطلاعات روستایی باید تا پایان سال تبدیل به دفتر پیش خوان دولت شوند.

 

۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۸
تعداد بازدید : ۲۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید