اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم:

تعامل شهرداری و اپراتور های همراه بهترین شیوه پایداری ارتباطات

تعامل شهرداری و اپراتور های همراه بهترین شیوه پایداری ارتباطات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم در جلسه ساماندهی وضعیت دکلهای این شهر از هماهنگی و تعامل شهرداری با اپراتورهای برای نصب آنتن های تلفن همراه خبر داد. ​

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، سید رضا موسوی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه ساماندهی وضعیت دکلهای شهر قم گفت: بهترین شیوه برای برقراری پایداری ارتباطات اپراتورهای همراه، تعامل و همکاری با شهرداری است.

موسوی تصریح کرد: توسعه ارتباطات در سطح استان، زیرساخت توسعه فرهنگی، سیاسی، امنیتی، بهداشتی، علمی و شهر هوشمند است.

وی افزود: بر اساس تحقیق دکتر سید رضا سید موسوی مشاور اپراتور همراه اول، طبق نظر سازمان بهداشت جهانی قطع هریک از آنتن های تلفن همراه، به دلیل زیاد شدن فاصله آنتن ها موجب بروز ضررهای جسمانی شهروندان و مشترکین تلفن همراه می شود و لازمه جلوگیری از بروز این مشکل تعامل هرچه  بیشتر نمایندگان اپراتورها با شهرداری ها است.

 مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم گفت: راهکار عملیاتی تعامل شهرداری با اپراتورها و تعامل بینابینی و تشکیل کمیته فنی متشکل از نمایندگان حقوقی و فنی طرفین است تا در اسرع وقت نسبت به تعیین فرآیند انجام کار و مکانیزم قیمت گذاری اقدام کنند.

در ادامه جلسه هریک از مدیران شهرداری و اپراتورها ضمن بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود، آمادگی لازم را برای تشکیل کمیته فنی و ساماندهی اساسی وضعیت دکلهای شهر قم اعلام کردند.


۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : ۲۷۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید