اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد:

بسترهای توسعه الکترونیک باید توسط شهرداری های استان مهیا شود

بسترهای توسعه الکترونیک باید توسط شهرداری های استان مهیا شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست الکترونیکی کردن خدمات شهرداری ها که با حضور مسئولین فناوری اطلاعات شهرداری های استان برگزار شد، خواستار مهیاکردن بسترهای لازم توسط شهرداری ها جهت ارائه خدمات الکترونیکی به مردم شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویر احمد، جواد غلام پورمدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای عالی فضای مجازی و اهمیت الکترونیکی کردن خدمات دستگاه­ها از شهرداری­های استان می خواهم هر چه سریعتر خدمات الکترونیکی خود را به دست مردم برسانند.

وی کددار نبودن خدمات شهرداری ها را یکی از موانع شفاف سازی اعلام کرد و افزود: لازم است در اسرع وقت جهت کددار کردن و معرفی دقیق خدمات تدابیری اندیشیده شود.

این مقام مسئول با انتقاد از طولانی شدن روند الکترونیکی کردن خدمات شهرداری ها به عنوان یکی از دستگاه های پرمخاطب تصریح کرد: بسترهای سخت افزاری و نرم افزاری به منظور ارائه خدمات الکترونیکی توسط شهرداری ها باید فراهم شود.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در پایان، شهرداری­های دارای بسترهای لازم برای ارائه خدمات را موظف به ارائه خدمات به صورت الکترونیکی ظرف یک ماه آینده کرد.

وی همچنین خواستار ارائه برنامه مدون جهت ارائه خدمات الکترونیکی توسط دیگر شهرداری ها شد.


۲۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰
تعداد بازدید : ۲۲۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید