اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان :

توسعه زیرساخت های ارتباطی استان سمنان بی نظیر است

توسعه زیرساخت های ارتباطی استان سمنان بی نظیر است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با اشاره به شرح وظایف وزارت ارتباطات و اداره کل ICT استان جهت پوشش ارتباطی و فراهم آوردن زیرساخت های لازم در سطح استان گفت: توسعه در زیرساختهای ارتباطی استان نسبت به سایر استانهای کشور بی نظیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، سید یاسر حسن پور در دیدار با ایرج رییسیان مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با تاکید بر پوشش ارتباطی کامل شهرها و جاده های اصلی و خطوط ریلی استان خاطرنشان کرد: پوشش روستاهای استان نیز مناسب بوده و تنها در برخی مناطق خاص جهت ارتقای پوشش ارتباطی با توجه به تعهدات اپراتورها پیگیری ها انجام می گیرد.

وی افزود: بر اساس قانون با توجه به شرح وظایف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارتباط با اپراتورها و رفع مشکلات از طریق اداره کل ICT استان و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال امکان پذیر بوده و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اساس پروانه اپراتورها و تعهد آنها موظف به رفع مشکلات احتمالی است.

در ادامه رییسیان تصریح کرد: با توجه به گستردگی استان و وجود نقاط بحران خیز و اینکه 25 درصد خطوط ریلی کشور در استان سمنان قرار دارد و بیشترین نگرانی ما پوشش ارتباطی در مواقع بحران است. له همین دلیل تهیه اطلس مخاطرات طبیعی توسط مدیریت بحران استان و قابل استفاده بودن این اطلس در مواقع بحران از جمله اقدامات این اداره کل در مدیریت بحران است.

 

۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان |
تعداد بازدید : ۴۱۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید