اخبار

مدیر کل ارتباطات کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

گام های مهم وزارت ارتباطات در حمایت از اشتغال پایدار

گام های مهم وزارت ارتباطات در حمایت از اشتغال پایدار
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه وبویراحمد در نشست حمایت از بکارگیری نیروی انسانی در اصناف حوزه فاوای استان که با حضور مجریان اصناف مربوطه در یاسوج برگزار شد، بسته های حمایتی وزارت ارتباطات را به منظور تشویق کارآفرینان حوزه فاوا تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام پور مدیر ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در این نشست با تاکید بر تولید اشتغال پایدار در حوزه فاوا به عنوان یکی از چند رکن اساسی اهداف وزارت ارتباطات گفت: در سالهای اخیر و با توجه به رشد روزافزون فاوا در زندگی مردم، شاهد افزایش چشمگیر اشتغالزایی در این حوزه بوده ایم.
مدیر کل ارتباطات استان افزود: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان متولی اصلی حوزه فاوا در کشور یکی از مهمترین اهداف خود را تولید اشتغال پایدار در این حوزه و حمایت از کارآفرینان حوزه فاوا می داند.
این مقام مسئول در ادامه با تشریح حمایت های وزارت ارتباطات تصریح کرد: اعطای تسهیلات ارزان قیمت به همراه دوره تنفس به ازای ایجاد هر شغل در کسب و کارهای نوپای حوزه فاوا باعث تشویق فعالان این حوزه شده است.
غلام پور در ادامه از مجریان اصناف خواست که با مراجعه به سامانه ایران کارفا به آدرس irankarfa.ir و مطالعه جزییات طرح های حمایتی، پلت فرم مربوط به حوزه کاری خود را انتخاب و با ارائه کسب و کار خود در بستر این پلت فرم از تسهیلات حمایتی وزارت مربوطه استفاده نمایند.
در پایان این نشست، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان وعده پیگیری مجدانه جهت مساعدت هر چه بیشتر برای رشد اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان را داد.


۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵
تعداد بازدید : ۲۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید