اخبار

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اراک:

وضعیت استان مرکزی در شاخص‌های توسعه ارتباطات خوب است

وضعیت استان مرکزی در شاخص‌های توسعه ارتباطات خوب است
جلسه بررسی وضعیت ارتباطی استان مرکزی با حضور معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی و نمایندگان اپراتورهای همراه در سالن جلسات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در این نشست، هدف از سفر به استان مرکزی را هم‌اندیشی، بررسی و پیگیری مشکلات حوزه ارتباطی استان در ارتباطات جاده‌ای و ریلی و ارتباطات روستایی در راستای برنامه‌های وزارت در استان دانست و افزود: خوشبختانه وضعیت استان مرکزی در شاخص‌های توسعه ارتباطات خوب است.

فلاح جوشقانی در ادامه و بر اساس گزارش معاون منطقه‌ مرکزی سازمان تنظیم مقررات، تامین پوشش تلفن همراه از سوی اپراتورهای اول و دوم در مسیرهای ریلی و جاده‌های اصلی و فرعی که فاقد هر گونه پوشش هستند را از طریق بهینه‌سازی شبکه، برقراری رومینگ و ایجاد سایت‌های جدید خواستار شد و گفت: طرح‌های تصویب شده در این نشست تا دهه مبارک فجر اجرا و به بهره‌برداری برسد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پایان، جایگاه مدیران کل استانی را به عنوان نماینده ارشد وزیر ارتباطات در استانها یادآور شد و بر تعامل و همکاری مدیران منطقه ای سازمان و اپراتورها با آنها برای بررسی و رفع مشکلات حوزه ارتباطاتی و فناوری اطلاعات استان در جهت تصمیم‌ سازی و نیز پاسخگویی به مدیران ارشد استانی تاکید کرد.

مهدوی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این نشست، با ارائه گزارشی زیست بوم استان و عملکرد اداره کل ICT و ادارات زیر مجموعه در استان و مشکلات پیش رو، در توسعه شبکه های ارتباطی را ارائه کرد.

مهدوی با اشاره به سفر اخیر وزیر ارتباطات و تاکید وی بر ارائه خدمات ارتباطی مناسب و با کیفیت در شهرها و روستاها، گفت: مشکلات موجود در  اغلب نقاط استان شناسایی شده و برنامه‌ریزی‌ در راستای رفع این مشکلات انجام شده است.

مدیر کل ارتباطات استان مرکزی، توسعه تلفن ثابت روستایی، تکمیل پوشش تلفن همراه در مسیرهای جاده‌ای و ریلی، تکمیل پوشش در روستاها و مناطق هدف گردشگری و توسعه ارتباطات در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را جزو اولویتهای ارتباطی استان برشمرد و مهمترین درخواست‌های استان در هریک از این بخشها را بیان کرد.

براساس این گزارش، حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به همراه مجید حقی، معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان روز چهارشنبه، 22 آبان ماه جاری به اراک سفر کردند.

۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۲
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۲۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید