اخبار

تاجگردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

اقدامات وزیر ارتباطات جهادی است

اقدامات وزیر ارتباطات جهادی است
آیین افتتاح ایستگاه تلفن همراه روستای شامبراکان در بخش بویراحمد گرمسیری از توابع شهرستان گچساران با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال و با حضور نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به خدمات صورت گرفته در سالهای اخیر توسط وزارت ارتباطات، اقدامات وزیر ارتباطات را جهادی توصیف کرد. و گفت: اقدامات این مجموعه در توسعه ارتباطات روستاهای سراسر کشور در چند ماهه اخیر ستودنی است.

 تاجگردون با اظهار امیدواری از ادامه روند خدمت رسانی، خواستار افزایش همکاری تمامی بخش های مرتبط با مجموعه وزارت ارتباطات در جهت سرعت بخشی به روند ارائه خدمات به مردم شد.

جواد غلامپور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در این مراسم با تشکر از  استاندار، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مدیران ستادی و استانی اپراتورها گفت: وزارت ارتباطات در سالهای اخیر حرکتی بزرگ را در عرصه توزیع عادلانه خدمات در نقاط کمتر برخوردار کشور آغاز کرده است.

جواد غلام پور با اشاره به افزایش رضایت مندی عمومی از خدمات ارائه شده در حوزه فاوا در شهرها و روستاها افزود: وقتی به واسطه توزیع این خدمات در دورافتاده ترین و محروم ترین نقاط استانمان، گرهی از مشکلات مردم باز شود روز آرامش ما می شود.

این مقام مسئول در خصوص خدمات ارائه شده در روستای شامبراکان تصریح کرد: دکل تلفن همراه این روستا با تکنولوژی نسل دوم راه ­اندازی شد و اهالی روستاهای مجاور تحت پوشش می ­توانند از ارتباط با کیفیت بهره‌مند شوند.

وی از در دست اجرا بودن 40 ایستگاه تلفن همراه نسل سوم در روستاهای استان و ارتقا 15 ایستگاه نسل دوم به نسل سوم و چهارم خبر داد و افزود: عملیات اجرایی 119 کیلومتر فیبر نوری برای تامین پهنای باند مورد نیاز اپراتورها در روستاها آغاز شده و 150 کیلومتر جدید برای ابلاغ به پیمانکار در دست مطالعه و بررسی قرار گرفته است.۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹
تعداد بازدید : ۲۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید