اخبار

دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور :

طرح «بیستون» بدنبال پیاده سازی تحول دیجیتال است

طرح «بیستون» بدنبال پیاده سازی تحول دیجیتال است
دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در نشست مشترکی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و اعضای هیات مدیره نصر استان مرکزی، برنامه راهبردی طرح بیستون را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، لادن مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در این جلسه به مزایای استفاده از فناوری اطلاعات در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: تحقق بیش از پیش طرح تحول نظام خدمات رسانی با بهره گیری فناوری اطلاعات در گرو تدوین برنامه اجرایی نظام مند و دقیق است. 
مهدوی استفاده از تجربه‌های موفق سایر استان‌های کشور و بهره گیری از توان تیم های استارت آپی را در تحقق طرح بیستون در استان مرکزی موثر و راه گشا دانست.
در ادامه سراییان، دبیر کل سازمان نصر کشور با اشاره به اهداف طرح «بیستون» سازمان نظام صنفی رایانه ای، گفت: نقش موثر فناوری اطلاعات در ایجاد ارزش افزوده در زمینه های مختلفی همچون بازاریابی، فروش، تولید و نگهداشت، می تواند کسب و کار های موجود را به سودآوری لازم برساند.
سرائیان با اشاره به تحولات شکل گرفته در اقتصاد جهانی و اهمیت بخش خدمات، افزود: توجه به حوزه فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال در حل مشکلات اقتصادی استان ضرورت دارد.
وی ادامه داد: اختصاص یک فضای کار اشتراکی به استارت‌آپ‌های فاوا و مشخص کردن سه حوزه کاری دارای اولویت استان و کمک به برقراری ارتباط صاحبان این حوزه ها با شرکت‌های فاوا، بعنوان دو پیشنهاد مشخص، زمینه ساز رونق اقتصادی صنعت فاوا استان است.
دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، در پایان با بیان اینکه سازمان نصر کشور در حال حاضر 17 هزار عضو دارد، خاطرنشان کرد: از این تعداد، سهم استان مرکزی 250 نفر است و با اشاره به سهم شرکت‌های فاوا استان از بازار کشور، ابراز امیدواری کرد که با توجه به ظرفیت های بالای استان مرکزی، شاهد روند رو به رشد سهم یاد شده باشیم.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۳۱۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید