اخبار

ارزیابی وضعیت ارتباط مخابراتی شعب انتخابی استان سیستان و بلوچستان

ارزیابی وضعیت ارتباط مخابراتی شعب انتخابی استان سیستان و بلوچستان
مدیر نظارت بر خدمات ارتباطی و رادیویی اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه کمیته فناوری اطلاعات انتخابات مجلس شواری اسلامی استان مطرح کرد:وضعیت ارتباط مخابراتی 2221 شعب انتخابی ثابت و سیار سطح استان و 146 شعبه فاقد ارتباط جهت برنامه ریزی برای جلوگیری از ایجاد اختلال در روز انتخابات ارزیابی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان،مصطفی کوهکن در این جلسه گفت : طبق بررسی های درحال انجام و اطلاعات موجود از مخابرات استان، می توانیم در روستاهای فاقد پوشش همراه اول درصورت امکان از پوشش کوه نور و یا ایرانسل بهره ببریم.

بلوچ زهی ادامه داد: طرح صیانت با همکاری مخابرات و زیرساخت درحال تدوین و آماده سازی است که در این طرح نقاط ارتباطی از نظر میزان اهمیت درجه بندی می شوند. جهت اجرا شدن این طرح همکاری تمامی ارگان های مربوطه لازم است و داده های بدست آمده در طرح صیانت در انتخابات های آینده نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کوهکن در پایان به پروژه ی پایش پوشش روستایی در استان اشاره کرد و گفتت: این طرح در جهت مشاهده ی وضعیت پوشش ارتباطی 3442 روستای بالای 20 خانوار در سطح استان درحال اجرا است و تاکنون 73 درصد روستاها پایش شده اند.

 

۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : ۲۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید