اخبار

چهارمین کنفرانس طراحی تجربه کاربری شیراز برگزار می شود

چهارمین کنفرانس طراحی تجربه کاربری شیراز برگزار می شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از برگزاری چهارمین رویداد تجربه کاربری شیراز (user experience shiraz 2019) با هدف ترویج تفکر طراحی در کارآفرینی و ترویج فرهنگ اهمیت به رضایت بخشی در محصولات و خدمات از 29 لغایت 30 آبان ماه در شیراز خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: کنفرانس تجربه کاربری هر ساله با رویکرد "ارتقای کیفیت زندگی" با حضور طراحان، صاحبان کسب و کارو علاقه مندان این حوزه در شیراز برگزار می شود.

سهرابی در توضیح تجربه کابری و اهمیت آن در جامعه گفت: تجربه کاربر علمی است که کشورهای پیشرفته در همه کسب و کارهای خود از آن استفاده می کنند و خدمات و محصولاتی تولید می کنند که به واسطه کاربرد فراوانشان به نوعی تعیین کننده سطح کیفیت زندگی در جامعه هستند.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره این است که تفکر مبنی بر تجربه کاربر و تفکر طراحانه توسعه و گسترش یابد و متناسب با افزایش تعداد کارآفرینان، آنها به این مدل تفکر تجهیز شوند و در نهایت موجب تولید محصول یا خدماتی شود که متناسب با خواست نیازهای مصرف کنندگان باشد و انتظارات و دغدغه های آنها را به طور کامل در بر گیرد.

سهرابی در پایان با بیان اینکه برای بقای یک محصول، جلب رضایت مصرف کننده از اهمیت بالایی برخوردار است، ابراز امیدواری کرد: برگزاری این دوره ها بتواند موجب توجه به اهمیت تجربه کاربری در بهینه سازی محصولات و خدمات تولیدی در داخل کشور و در نتیجه رقابت با نمونه های مشابه خارجی و گرفتن سهم بازار شود.

 

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷
تعداد بازدید : ۲۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید