اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم :

هدف از توسعه دفاتر پیشخوان تسهیل در ارائه خدمات به مردم است

هدف از توسعه دفاتر پیشخوان تسهیل در ارائه خدمات به مردم است
کارگروه دفاتر پیشخوان دولت، به ریاست مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم و با حضور نمایندگان استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و رییس انجمن دفاتر پیشخوان دولت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، سید رضا موسوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در ابتدای جلسه با اشاره به اهمیت توسعه دفاتر پیشخوان دولت گفت: هدف اصلی از توسعه دفاتر پیشخوان دولت در آیین نامه جدید، تسهیل در ارائه خدمات مطلوب تر به مردم است.
وی در ادامه افزود: باید تلاش شود تا دفاتر پیشخوان، خدمات متنوع و مطلوب بیشتری به مردم ارائه دهند تا علاوه بر خدمات موجود در دفاتر، سایر دستگاه های اجرایی نیز هرچه سریعتر به واگذاری خدمات خود به این دفاتر ترغیب شوند.
موسوی همچنین ضمن تاکید بر الزام قانونی برون سپاری خدمات دستگاه های اجرایی به دفاتر پیشخوان تصریح کرد: بر اساس ماده 67 قانون برنامه ششم توسعه، کلیه دستگاه های اجرایی موظفند خدمات قابل برون سپاری خود را به دفاتر پیشخوان خدمات دولت واگذار کنند.
در پایان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم با اشاره به رعایت اصول آیین نامه جدید کمیسیون تنظیم مقررات گفت: طبق آیین نامه کارگروه فقط مسئول رسیدگی به درخواستهای صدور، تمدید و جابجایی بوده و نظارت بر عهده انجمن دفاتر پیشخوان است.

 

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۳۲۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید