اخبار

در استان گلستان انجام می شود؛

برگزاری نهمین نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات

برگزاری نهمین نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از برگزاری نهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانکداری و تجارت الکترونیک از 30 آبان تا سوم آذرماه سال جاری در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان، محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این خبر گفت: Golnext بزرگترین رویداد تجاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانکداری و تجارت الکترونیک در شمال کشور محسوب می شود که در سال جاری و با حضور شرکت های مطرح، استارت اپ های فعال و متخصصین مرتبط با موضوع نمایشگاه از نقاط مختلف کشور در این استان برگزار می شود.
وی افزود: Golnext محلی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌ سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.
احمدی ادامه داد: دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان و عمق‌بخشی به اقتصاد زیست‌بوم فناوری استان از مهمترین اهداف نمایشگاه GOLNEXT است که جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف الکترونیک، کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخش‌های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی استان و کشور محقق شدنی نیست.
نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در انتها با اشاره به انتخاب شعار راهبردی هشتک گلستان_سرزمین_هوشمند و عنوان GOLNEXT برای این نمایشگاه گفت: نمایشگاه نوید دهنده روزهای خوب برای حوزه ICT و اقتصاد دیجیتال است و امید می رود با برگزاری هرچه باشکوه‌تر این نمایشگاه در تاریخ 30 آبان تا سوم آذر و حضور موثر تمامی فعالین و شرکت های مرتبط موجب پیشرفت این حوزه شود

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۳۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید