اخبار

به منظور کاهش شکاف دیجیتالی انجام می شود؛

آغاز فاز اول طرح توسعه فیبر نوری در روستاهای قم

آغاز فاز اول طرح توسعه فیبر نوری در روستاهای قم
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم از آغاز فاز اول طرح توسعه فیبر نوری بطول 124 کیلومتر در سطح روستاهای استان قم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، سید رضا موسوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، در آغاز جلسه ای که در دفتر مدیرکل دفتر فنی ، عمرانی ، حمل و نقل و ترافیک استانداری قم با حضور نمایندگان فرماندار و به منظور تعامل دستگاههای اجرایی مرتبط با طرح توسعه فیبر نوری  برگزار شده بود، با اشاره به اهمیت توسعه ارتباطات در سطح روستاها افزود: به منظور کاهش شکاف دیجیتال بین شهر و روستا و استمرار مهاجرت معکوس به روستاها اجرای فاز اول توسعه فیبر نوری بطول 124 کیلومتر در سطح روستاهای استان در دست اقدام است .

وی تصریح کرد: در صورتی که سایر دستگاههای مرتبط در سطح استان تعامل و همکاری مطلوب با مخابرات ( پیمانکار طرح ) به عمل آورند فازهای دوم و سوم نیز باسرعت بیشتری اجرا می شود.

مدیرکل دفتر فنی، عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری نیز با ابراز خرسندی از اجرایی شدن این طرح دیگر دستگاههای اجرایی را ملزم به همکاری کرد و تیمی به منظور بازدید و کنترل میزان پیشرفت طرح و ارائه گزارش هفتگی تشکیل داد.

 

 

۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۲۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید